Informace k státním závěrečných zkouškám (červen 2018)

Státní závěrečné zkoušky oborů Český jazyk a literatura a Učitelství českého jazyka a literatury pro SŠ se konají v týdnu od 4. do 8. června 2018.

8. 5. 2018

Studenti mají povinnost PŘIHLÁSIT se na zkušební termín v IS do 15. května 2018.
Poté budou studenti rozděleni ke komisím na jednotlivé dny. Rozdělení do komisí a jednotlivých dnů bude zveřejněno v IS, na nástěnkách ÚČJ, ÚČL a na webových stránkách ÚČJ.

Státní závěrečné zkoušky oboru Český jazyk se specializací počítačová lingvistika se konají v pátek 8. června 2018.

Studenti hlásící se k státní závěrečné zkoušce musí mít splněny všechny náležitosti k řádnému ukončení studia.