Státní závěrečné zkoušky (leden 2018)

1. 12. 2017 Jaroslava Vybíralová

Státní závěrečné zkoušky oboru Český jazyk a literatura se konají v TÝDNU od 29. 1. 2018. Termín je řádný i opravný. Studenti mají povinnost PŘIHLÁSIT se na zkušební termín v IS do 3. ledna 2018. Studenti budou rozděleni ke komisím na jednotlivé dny. Rozdělení do komisí a jednotlivých dnů bude zveřejněno na nástěnkách ÚČJ, ÚČL a na webových stránkách ÚČJ. Studenti hlásící se k státní závěrečné zkoušce musí mít splněny všechny náležitosti k řádnému ukončení studia.

Státní závěrečné zkoušky oboru Český jazyk se specializací počítačová lingvistika se konají 1. 2. 2018. Studenti se ke zkoušce hlásí v IS.