Přihlašování k SZZ na září 2023

12. 6. 2023

V oddíle Studium – Přihlašování k SZZ byly otevřeny formuláře k přihlašování k SZZ na září 2022.

SZZ v září 2023termín řádný i opravný – se konají prezenční formou.

Chystají-li se studenti neúspěšní v řádném červnovém termínu na opravný termín zářijový, musí si podat žádost na studijním oddělení.

Přihlašování od 12. června 2023 do 30. července 2023.

Termín konání od 4. září 2023 do 8. září 2023 (komise, termín a časový harmonogram konání SZZ bude upřesněn podle počtu přihlášených).

Studenti jsou povinni přihlásit se také v ISu na zkušební termín ke SZZ.

Po vložení jazykovědně diplomové práce do archivu v ISu je třeba tuto skutečnost oznámit sekretářce ÚČJ e-mailem na bohem@phil.muni.cz. Vložení literárněvědné práce prosím oznamte na ÚČL na mail bromova@phil.muni.cz.
Před SZZ nezapomeňte požádat e-mailem studijní oddělení o kontrolu splnění všech studijních požadavků.